Biologiczne oczyszczalnie Produkcja Przydomowe ścieków

Biologiczne oczyszczalnie

Oczyszczalnie biologiczne

Podłączenie do kanalizacji to jeden z najważniejszych etapów budowy obiektów wszelkiego rodzaju, od domów jednorodzinnych, przez zakłady przemysłowe, po restauracje czy pensjonaty. W niektórych przypadkach nie jest on jednak możliwy, najczęściej ze względu na dużą odległość od istniejącej infrastruktury — wówczas wiele osób decyduje się na tradycyjne szambo, którego użytkowanie wiąże się z koniecznością regularnego wywozu i utylizacji zanieczyszczeń. Znacznie korzystniejszym, wygodniejszym oraz bardziej ekologicznym rozwiązaniem będzie postawienie na biologiczne oczyszczalnie ścieków oferowane w firmie FELIKSNAVIS. Pozwolą one na łatwą neutralizację szeroko pojętych nieczystości, chroniąc jednocześnie środowisko naturalne.

Bio oczyszczalnie od FELIKSNAVIS — jak działają?

Oczyszczalnia biologiczna, podobnie jak szambo, pomaga w odprowadzaniu ścieków bytowo-gospodarczych pochodzących z budynków mieszkalnych, przedsiębiorstw oraz obiektów użyteczności publicznej. W przeciwieństwie jednak do tradycyjnych zbiorników produkty oferowane przez FELIKSNAVIS nie wymagają cyklicznego wywozu nieczystości. Jest to zasługą wykorzystywania bakterii osadu czynnego wspomaganych przez złoże biologiczne, które rozkładają zanieczyszczenia w takich procesach jak m.in. utlenianie, nitryfikacja czy denitryfikacja. W efekcie dokładnie oczyszczone ścieki, po wcześniejszym oddzieleniu osadu czynnego, mogą zostać bezpiecznie odprowadzone ze zbiornika oczyszczalni do płynących wód powierzchniowych albo gleby.

Ekologiczne i ekonomiczne biologiczne oczyszczalnie przydomowe

Korzystanie z przydomowych oczyszczalni biologicznych z naszej firmy jest więc doskonałym sposobem na pozbywanie się nieczystości z wszelkiego rodzaju budynków. Ścieki są rozkładane w naturalnych procesach do nieszkodliwych związków, które następnie bez obaw o szkodę dla środowiska mogą zostać odprowadzone. Jest to również wygodne rozwiązanie, eliminujące konieczność wywozu i neutralizacji z pomocą wyspecjalizowanej firmy. To z kolei zapewnia kluczową zaletę bio oczyszczalni — oszczędność pieniędzy. Montaż zbiornika ze złożem biologicznym w krótkim czasie okaże się niezwykle opłacalną inwestycją na długie lata; warto też wspomnieć, że jego konserwacja nie wiąże się z żadnymi skomplikowanymi ani kosztownymi pracami.

Ważne regulacje i zasady dotyczące użytkowania oczyszczalni biologicznych

Dostępne w naszej firmie bio oczyszczalnie są przyjazne środowisku, łatwe w obsłudze, korzystne finansowo, a przede wszystkim stanowią idealne rozwiązanie do obiektów, których nie można podłączyć do sieci kanalizacyjnej. Warto jednak pamiętać o obowiązujących regulacjach dotyczących użytkowania takich zbiorników. Każdy obiekt znajdujący się na terenie objętym kanalizacją musi zostać do niej podłączony, ale nie we wszystkich miejscach, gdzie nie ma takiej możliwości, można zamontować biologiczną oczyszczalnię ścieków. Uzyskanie pozwolenia jest bowiem zależne od planu zagospodarowania terenu oraz lokalnych przepisów dotyczących ekologii i bezpieczeństwa. Istotne pozostaje też przestrzeganie zasad użytkowania zbiorników, do których nie wolno wlewać m.in.:

W FELIKSNAVIS przedstawimy Ci wszystkie niezbędne informacje dotyczące prawidłowego użytkowania bio oczyszczalni.

Projekt, montaż i serwis oczyszczalni ścieków ze złożem biologicznym

W naszej firmie proponujemy nie tylko sprzedaż i montaż oczyszczalni biologicznych. Opracowujemy kompletny projekt instalacji zgodny z indywidualnymi potrzebami oraz uwarunkowaniami terenu, a ponadto zajmujemy się przygotowaniem wymaganej dokumentacji potrzebnej do legalnego zamontowania zbiornika. Oprócz tego odpowiadamy na wszelkie pytania dotyczące codziennej eksploatacji i prowadzimy fachowy serwis. Lekka, a zarazem solidna biologiczna oczyszczalnia ścieków bez wątpienia spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do współpracy!

Dyrektor handlowy? Call: +48512597449 lub