Przydomowe oczyszczalnie ścieków Feliksnavis
Dyrektor handlowy? Call: +48512597449 lub

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Jesteś zainteresowany biologiczną oczyszczalnią przydomową, ale szukasz odpowiedniej firmy, której chciałbyś zlecić jej realizację? Dobrze trafiłeś! W FELIKSNAVIS oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu jej tworzenia. Zajmiemy się wykonaniem projektu, a także skompletujemy niezbędną do zgłoszenia inwestycji w Urzędzie Gminy dokumentację. Kolejno zrealizujemy montaż przydomowej oczyszczalni z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i produktów, dobranych odpowiednio do Twoich potrzeb. Po wykonaniu usług służymy również fachowym doradztwem technicznym, pomagając zrozumieć działanie instalacji oraz zapewniając pełen serwis urządzeń. Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat innowacyjnych oczyszczalni? Skontaktuj się z nami już dziś!

Korzyści wynikające z używania przydomowej oczyszczalni ścieków

Coraz więcej osób, zwłaszcza mieszkających na obrzeżach miast i wsi, decyduje się na inwestycję w oczyszczalnię biologiczną. Pozwala ona zajmować się problemem ścieków samemu, gwarantując ich skuteczne przepompowywanie oraz oczyszczanie. Do zalet takiego rozwiązania należy bez wątpienia duża wygoda, a także niegenerująca zbyt wysokich kosztów eksploatacja. Dzięki przydomowej oczyszczalni ścieków możesz zapomnieć o regularnych wydatkach związanych z ich utylizacją. Dodatkowo tego rodzaju instalacje nie wymagają zbyt skomplikowanych czy też kosztownych zabiegów konserwacyjnych. Kolejną korzyścią oczyszczalni biologicznych jest to, że zanieczyszczenia znajdujące się w ściekach są poddawane naturalnym procesom, rozkładając się do postaci prostych związków, nieszkodliwych dla środowiska. Zaufaj specjalistom FELIKSNAVIS – postaw na oczyszczalnię dopasowaną do Twoich potrzeb!

O czym warto pamiętać przed budową przydomowej oczyszczalni ścieków?

Własnej biologicznej oczyszczalni nie można postawić na terenach objętych siecią kanalizacyjną, ponieważ każdy obiekt musi zostać do niej obowiązkowo przyłączony. Samo dysponowanie działką na obszarze bez kanalizacji nie jest gwarancją uzyskania zezwolenia na budowę, dlatego że zależy ono od ustaleń planu zagospodarowania przestrzennego bądź też lokalnych przepisów z zakresu bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Decydując się na współpracę z FELIKSNAVIS w zakresie projektowania i realizacji przydomowej oczyszczalni ścieków, zalecamy zaplanowanie prac na okres od wiosny do jesieni, kiedy znacznie łatwiej jest m.in. robić wykopy. Ponadto z przyjemnością stworzymy dla Ciebie projekt biologicznej oczyszczalni uwzględniający indywidualne wymagania, a także warunki przestrzenne działki. W ten sposób będziesz mógł cieszyć się rozwiązaniem dopasowanym do Twoich potrzeb!

FELIKSNAVIS – producent i wykonawca przydomowych oczyszczalni ścieków

Marzy Ci się własna oczyszczalnia biologiczna? Szukasz sprawdzonej firmy świadczącej kompleksowe usługi z zakresu projektowania, wykonywania czy serwisowania instalacji? Dobrze trafiłeś! W FELIKSNAVIS z przyjemnością zrealizujemy dla Ciebie nawet najbardziej wymagające zlecenia. Zapraszamy do współpracy!

Chronimy środowisko

Dlaczego klienci nas cenią??

  • Gwarancja niezawodności

  • Optymalny stosunek jakosci do ceny

  • Ochrona środowiska